Living Your Learning

Monthly Subscription Box (10 boxes)

Sale price Price $189.00 Regular price Unit price  per 

A monthly subscription box that includes:

  • Content that is current, important, and actionable tomorrow; 

  • Professional study delivered to your doorstep, monthly; 

  • Multiple modes of learning - to inspire, delight, and engage YOU and your brain; 

  • A choose-your-own-pace experience. 


Founding Member Pricing: $189.99 for 10 subscription boxes, one delivered every month during the school year. 

Special note: If you’re a principal or school leader who is excited to buy Living Your Learning subscription boxes for anywhere from 25-50 teachers, please reach out to us - we’d love to get to know you better and find a package that works best for your teachers.